Hakkımızda

B.F.M Makina Otomasyon İth. San.Tic Ltd.Şti

B.F.M Makina Otomasyon İth. San.Tic Ltd.Şti edindiği "Endüstriyel Tartım ve Otomasyon Sistemleri" konusundaki  30 yıllık  tasarım ve üretim tecrübesini daha da ilerletip geliştirmeyi hızlı ve etkili çözümler üretmeyi hedef edinmiştir.

B.F.M'nin Endüstriyel Tartım Otomasyon deneyimleri ,şu ana kadar yapmış olduğu projelerde gelişen teknolojiyle senkron hareket eden tasarım,üretim ve uygulama ekipleriyle yapılan çalışmalarda somutlaşmıştır.Tartım Otomasyonu sırasında oluşabilecek sorunları tasarım,proje,elektrik ve mekanik açılarından inceleyerek en uygun çözümü belirleyebiliyor aynı zamanda gerekli kompanent teminini de sağlayabiliyoruz.Özellikle Gıda,Kimya ve Plastik üreticilerine yönelik çalışmalarımızda günümüz teknolojisini en yüksek seviyede kullanarak silo ve tanklarda depolama sonrasında reçeteye göre tartım ve dozajlama yapabilmekteyiz.Ayrıca anahtar teslimi projelerde, düşüncelerinizi ve  imalat programınızın tüm süreçlerini tasarlıyor ve uyguluyoruz.
Ürünlerimizin kalitesi ve güvenilir olması yanında kullanıcılara verilen etkili teknik servis hizmetimiz sistemlerimizin kullanım güvenilirliğini artırmaktadır.Özel olarak eğitilmiş teknik servis kadromuz,  kullanıcıların yüksek standartlarda çalışabilmesi için yerinde servis,bakım,test ve kalibrasyon hizmeti vermektedir.Ayrıca geniş kapsamlı servis sözleşmelerimiz kullanıcılarımıza, kullanım devamlılığı sağlamaktadır.

Vizyonumuz ;

Gelişmekte olan teknolojiyi dünya çapında takip ederek yeniliklere ulaşmak ve gelişmeleri işlerimize yansıtarak müşterilerimizin otomasyon konusundaki beklenti ve ihtiyaçlarını onlara özel çözümler üreterek karşılayan bir otomasyon şirketi olmak.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Misyonumuz

İş ortaklarımız, çalışanlarımız ve müşterilerimizle birlikte takım ruhu ile çalışarak Türk sanayine gelişen teknolojiler paralelinde en kaliteli ürünleri sunmak.

Strateji ve kalite politikamız

  • Ürün ve hizmet kalitemizi sürekli üst seviyede tutarak müşteri memnuniyeti sağlamak
  • Yönetimde yüksek kalite anlayışından yola çıkarak, sürekli ve dinamik bir şirket yapısı oluşturmak

İkelerimiz ;

  • Dürüstlük
  • İş Ahlakına Bağlılık
  • Gerçek Manada Müşteri Memnuniyeti
  • Yenilikçi Yönetim Anlayışı

 

facebook
twitter
google
blogger
Copyright © 2015 Bfm | All rights reserved.